KONST / Litografier / Färglitografi 12224491
nr 1222 4491
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Kvinnor på brygga. Signerad, numrerad 104/150, bladets mått: 29x23 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:46:23
9/12 13:50:05
300 kr
10/12 19:37:03
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg